Wegwijzer:HomeAAA

Promotiewandeling - Dikkele

De federatie, de Vlaamse Wandel- en omnisportfederatie vzw, organiseert op zondag 14 september 2008 een promotiewandeling te Dikkele onder leiding van Agnes De Gussemé, de redacteur van het artikel over Dikkele in het tweemaandelijks tijdschrift De Wandelvogel.

Er wordt gewandeld door de mooiste dorpjes van de Zwalmstreek en de Vlaamse Ardennen: van Dikkele over Paulatem naar Sint-Maria-Latem, Hermelgem, Dikkelvenne, Meilegem en Beerlegem. Het wordt een tocht van ongeveer 13 km.
Er wordt even halt gehouden in Café De Rotse in Meilegem.

De startplaats is aan de kerk van Dikkele. Inschrijven kan van 13u tot 13.30u.
De deelnameprijs bedraagt € 1,00 voor wie geen lid is van de Vlaamse Wandel- en Omnisportfederatie. Zij krijgen een exemplaar van de wandeling die beschreven werd in ons tijdschrift, op dik papier.
Voor leden van VWO is deelname gratis.

De wandelleiding wordt verzorgd door Agnes De Gussemé en haar man Filip Harnie.
Meer informatie kan bekomen worden bij: Agnes De Gussemé – T 053 21 11 25 – agnes.degusseme@telenet.be

www.vwofederatie.be

Begindatum:14/09/08
Beginuur:13.00
Einddatum:14/09/08
Einduur:.
Locatie:Start Kerk Dikkele